Правила користування

Правила користування:

(далі також “Правила”) Інтернет-аукціоном ANTIQUE LOTS, (далі також “Аукціон”, “Інтернет-аукціон”, “Сайт”).

Дійсні з 13-го лютого 2021 року.

Відвідувачі сайту:

Всі відвідувачі інтернет-аукціону ANTIQUE LOTS мають можливість безоплатно переглядати пропозиції / оголошення Зареєстрованих користувачів про продаж товарів (або “лотів”), здійснювати пошук відповідних пропозицій / оголошень, стежити за ходом торгів щодо виставлених на продаж лотів, а також читати повідомлення, розміщені на форумі сайту.

Зареєстровані користувачі

Кожному Зареєстрованому користувачеві (далі також “Користувач”) при реєстрації на Сайті відкривається персональний розділ під назвою “ПРОФАЙЛ” (далі також “акаунт”). За допомогою цього розділу Користувач має можливість скористатися всіма послугами Аукціону.
Користувач має можливість створити “нік” – ім’я, під яким його бачитимуть інші Користувачі.

Також Користувачеві відкривається Особистий рахунок, який ведеться в українській гривні. З Особистого рахунку оплачуються всі платні послуги Аукціону.

Поповнення особистого рахунку відбувається через відведенний розділ в профайлі.

Рейтинг

У кожного Зареєстрованого користувача є Рейтинг. Відразу після реєстрації він дорівнює нулю.

Рейтинг необхідний для допомоги Покупцям у визначенні благонадійності автора лоту і формується іншими Користувачами. Негативний Рейтинг може означати, зокрема, що в минулому контрагенти даного Користувача з яких-небудь причин залишилися незадоволені співпрацею з ним, внаслідок чого знизили йому Рейтинг. У той же час позитивний Рейтинг не гарантує благонадійності і сумлінності Користувача і може служити лише одним з орієнтирів при виборі його в якості контрагента.

Зміна Рейтингу:

 • Рейтинг збільшується згідно алгоритму, якщо Ваш контрагент залишив про Вас позитивний відгук.
 • Рейтинг зменшується (також згізно алгоритму), якщо Ваш контрагент залишив негативний відгук про Вас.

При здійсненні операцій ми настійно рекомендуємо звертати увагу на Рейтинг Користувача та відгуки про нього. У той же час як Рейтинг Користувача, так і відгуки про нього є вираженням думки інших Зареєстрованих користувачів і не означають надання Аукціоном яких би то не було гарантій, запевнень, обіцянок і т. інш. По відношенню до даного Користувача і його благонадійності.

Забороняється нарощувати Рейтинг облікового запису за допомогою допоміжних акаунтів і фіктивних угод. При виявленні подібних дій Аукціон залишає за собою право на власний розсуд тимчасово або безстроково заблокувати відповідний аккаунт.

Якщо Рейтинг аккаунта стає негативним, аккаунт блокується.

Купівля

Покупцем вважається Зареєстрований користувач, який бере участь в аукціоні (торгах) з метою придбання товару або купує товар за фіксованою ціною.

Щоб взяти участь в аукціоні, Покупцю необхідно: 

1) натиснути на кнопку “Зробіть ставку” на сторінці з описом товару; 

2) вказати суму, яку він готовий заплатити за даний лот (зробити ставку). Переможцем аукціону вважається той Покупець, чия ставка в ході торгів виявляється найбільшою.

Щоб купити товар, виставлений на продаж за фіксованою ціною, Покупцеві необхідно натиснути на кнопку “Купити” на сторінці з описом товару.

Всі уточнюючі питання про лот, доставку, оплату і т. інш. Необхідно ставити в формі обговорення лота до скоєння ставки або покупки. Забороняється передавати контактну інформацію через форуми Сайту або іншим чином намагатися здійснити покупку в обхід встановленої Аукціоном процедури. При виявленні подібних дій Аукціон залишає за собою право на власний розсуд тимчасово або безстроково заблокувати відповідний аккаунт.

Умови продажу, описані в лоті, є невід’ємною частиною пропозиції з продажу відповідного товару. Покупець, який з ними не ознайомився, не звільняється від їх дотримання і не має права змінювати їх після здійснення угоди.

Купивши лот за фіксованою ціною або зробивши ставку і вигравши аукціон, Покупець зобов’язується викупити лот за запропонованою ним ціною.

Всі послуги інтернет-аукціону ANTIQUE LOTS для Покупців безкоштовні.

Аукціон не несе відповідальності за дії Покупців і достовірність наданої ними контрагентам або Аукціону інформаці

Виставлення лоту на продаж

Продавцем вважається Зареєстрований користувач, який виставив на продаж товар (и).

При виставленні товару на продаж Продавець зобов’язується дотримуватися таких правил:

 1. Лоти повинні бути виставлені в належній категорії. Тільки при відсутності на Сайті відповідної товару категорії Продавці мають право розміщувати лоти в категорії “Інше” або “Різне”.
 2. В описі лота має бути чітко вказано, який товар або послугу, в якій кількості / асортименті і якої якості отримає Покупець. Необхідно докласти фотографії лота, максимально відображають його стан і, якщо такі є, все наявні недоліки.
 3. У рядку «Місцезнаходження лота» має бути зазначено фактичне місцезнаходження товару, а не місцезнаходження Продавця.
 4. В описі лота та / або на форумі забороняється вказувати контактну, платіжну інформацію, а також посилання на сайти-конкуренти і сторонні ресурси або інші дані, які можуть сприяти продажу лотів поза Аукціону.
 5. Забороняється включати в опису лотів інформацію про розіграші, конкурси, лотереї, роздачі призів і будь-яку іншу аналогічну інформацію.
 6. Забороняється вказувати в описі лота вартість лота, відмінну від зазначеної ціни.
 7. Забороняється вказувати в описі лота пропозиції з продажу лота по частинах або за одиницю виміру, обміні, продажу додаткового товару або надання додаткової послуги, вартість яких не була включена в ціну лота.
 8. Забороняється вказувати в описі аукціонного лота необхідність для покупця уточнювати його наявність. Аукціонна форма продажу передбачає, що лот є в наявності і не виставлений одночасно на продаж на іншому майданчику.
 9. Забороняється встановлювати свідомо не співставний вартість доставки товарів. Під сумірною вартістю доставки розуміється середня вартість доставки аналогічних товарів, виставлених на Аукціоні в момент твори модерації лота.
 10. Забороняється одночасно виставляти на продаж лот (один і той же предмет чи послугу) двічі і більше разів в одній і тій же або різних категоріях.
 11. Забороняється виставляти на продаж предмети, торгівля якими порушує чинне законодавство Російської Федерації. Список заборонених товарів і послуг.
 12. В ході торгів забороняється застосовувати “розгін аукціону”, тобто підвищувати ставки на торгах через підставних учасників, ботів або з інших акаунтів самого Продавця.

За порушення перерахованих вище правил оголошення про розміщення лотів підлягають примусовому редагування або видалення Аукціоном. Крім того, аккаунт порушника може бути тимчасово або (за повторне порушення) безстроково заблокований.

Аукціон має право вимагати додаткові фото та / або відео, які підтверджують факт володіння Продавцем конкретним лотом. У разі обгрунтованих сумнівів у сумлінності Продавця підозрілі лоти будуть зняті з торгів.

З Продавця не стягується плата за виставляння товару на продаж. У разі, якщо аукціон завершився вдало або здійснена покупка товару за фіксованою ціною, Продавець зобов’язується продати товар за встановленою ціною. За успішно здійснену операцію з Продавця стягується Винагорода (розмір Винагороди дивись нижче).

В процесі виставлення товару на продаж Продавець має можливість замовити платні послуги для просування і виділення свого товару на Аукціоні:

0

TOP