Правила аукціону

Правила аукціону

Аукційний будинок максимально відкритий і прозорий.
Правила аукціону, його умови створені, щоб забезпечити максимальну безпеку угод.

 • 7%

  від вартості лоту

 • 7%

  за зняття лоту з торгів

 • 0 грн

  фото, відео, опис лоту, його презентація

 • від вартості лоту

 • 1. Порядок роботи
  Аукціонний дім «ANTIQUE LOTS» здійснює свою діяльність з продажу предметів колекціонування та антикваріату відповідно до законодавства України та за власним Статутом.

 • 2. Прийом предметів на торги

  2.1. Аукціонний дім «ANTIQUE LOTS» приймає у фізичних та юридичних осіб на торги антикваріат і предмети колекціонування наступних напрямків: фалеристика, нумізматика, уніформістика, зброя (макети, деактивовані за паспортом), фарфор, антикварні вироби зі срібла та інших цінних металів, інші антикварні вироби.
  Виставлення предметів на торги здійснюється тільки після їх перевірки і відбору експертами аукціонного дому. Експерти при відборі керуються відповідністю предмета темі аукціону, його справжністю, ступенем рідкості, ціною і інтересом для потенційних покупців. Ціна, за яку предмет виставляється на торги, є предметом обговорення між його власником і Аукціонним домом «ANTIQUE LOTS», при цьому бажання власника відіграє визначальну роль. Аукціонний дім «ANTIQUE LOTS» залишає за собою право відмовити у виставленні предмета на торги без пояснення причин.

  2.2. Для виставлення предмета на торги, перш за все, необхідно надіслати якісні фотографії предмета на наш e-mail. У разі відсутності такої можливості, можна принести предмет в офіс фірми для його огляду і атрибуції нашими експертами. Про час візиту необхідно домовитися заздалегідь по телефону.

  2.3. Предмети, які допущені до участі в торгах, приймаються Аукціонним домом «ANTIQUE LOTS» на відповідальне зберігання з оформленням відповідного договору або у виняткових випадках за взаємною домовленістю між власником і Аукціонним домом «ANTIQUE LOTS» вони можуть перебувати у власника при його гарантії надати предмет на першу вимогу.

  2.4. У разі продажу предмета, Аукціонний дім «ANTIQUE LOTS» виплачує його господареві повну вартість предмета, за винятком комісійного збору в розмірі 7% від продажної вартості предмета (розмір відсотків може бути змінений за взаємною домовленістю між власником та Аукціонним домом «ANTIQUE LOTS»).

  2.5. В окремих випадках Аукціонний дім «ANTIQUE LOTS» за погодженням з продавцем може відразу ж придбати предмет за твердою ціною.

 • 3. Процедура торгів

  3.1. Власник надає Аукціонному дому «ANTIQUE LOTS» всю необхідну інформацію про предмет торгів (попередній опис, при наявності опис можливих дефектів, особливості предмету). Надає фото або дає можливість провести фотозйомку предмету.

  3.2. Потрапивши на торги, предмет спочатку виставляється на продаж за принципом електронного аукціону (тобто купити його зможе учасник, який запропонував максимальну ціну в обмежений проміжок часу).

  3.3. При купівлі предмета покупець виплачує Аукціонному дому «ANTIQUE LOTS» комісійну винагороду в розмірі 7% від кінцевої аукціонної вартості.

  • Предмет знаходиться на торгах протягом терміну, обумовленого між продавцем і Аукціонним домом «ANTIQUE LOTS». Протягом часу, коли предмет знаходиться на торгах, власник не має права зняти предмет з торгів. Якщо річ знаходиться в режимі звичайного продажу, власник може зняти її з торгів, сплативши Аукціонному дому «ANTIQUE LOTS» неустойку в розмірі 7% від фіксованої вартості предмета.
  • Предмет, що знаходиться на торгах може бути знижений в ціні, але тільки за згодою власника.
 • 4. Покупці на торгах

  4.1.  Щоб стати учасником торгів необхідно пройти реєстрацію, заповнивши відповідну форму на сайті. Особа, яка отримала доступ до свого особистого облікового запису на ресурсі Аукціонного дому «ANTIQUE LOTS», несе повну відповідальність за використання функцій електронних торгів, навіть якщо доступ до аккаунту виявиться в розпорядженні третьої особи. Саме ведення торгів здійснює в автоматичному режимі під наглядом модератора і команди Аукціонного дому «ANTIQUE LOTS».

  4.2. Всі спірні ситуації, які можуть виникнути в ході аукціону, вирішуються покупцем і модератором Аукціонного дому «ANTIQUE LOTS». У процесі аукціону модератор майданчика є вищою інстанцією для прийняття рішень, що стосуються процедури електронних торгів. Розмір кроку на аукціоні становить від 1 грн. Але може бути змінений власником предмету, модератором аукціону. Із закінченням аукціону, про що просигналізує електронний таймер. Користувач, який зробив найвищу ставку, вважається покупцем даного предмету. З цього моменту предмет є проданим, і претензії інших учасників до нього вважаються недійсними.

  4.3. Аукціонний дім «ANTIQUE LOTS» зберігає за собою право перед аукціоном зняти з продажу будь-який лот без пояснення причин. Також на свій розсуд може не допустити до участі в аукціоні будь-якого користувача.

  4.4. Протягом 5 днів після торгів учасник зобов’язаний вийти на зв’язок і оплатити покупку в повному обсязі (даний термін може бути змінений за взаємною домовленістю з адміністрацією Аукціонного дому «ANTIQUE LOTS», та власником предмету). У іншому випадку факт продажу вважається недійсним, і Модератор залишає право приступити до подальшого продажу предмету.

  4.5. Оплата за придбані на торгах предмети здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком в українських гривнях шляхом внесення на рахунок фірми або банківським переказом.

  4.6. Аукціонний дім «ANTIQUE LOTS» не видає і не надає допомогу в оформленні ліцензій на вивезення предметів антикваріату за межі України. Також компанія не дає гарантій, що разом з придбанням предмета покупець отримує авторські права і право на тиражування даного предмету.

  4.7. Сплативши за предмет, Покупець аукціону може вибрати спосіб доставки по Україні. Оплату за послуги доставки здійснює Покупець. Аукціонний дім «ANTIQUE LOTS» розглядає можливість доставки лота за межі України. Дана послуга обговорюється з Покупцем окремо.

Є питання? Форма зворотного зв’язку:  0

  TOP